2014-01-02 o 02:52
#138643
Moderator
Tvn 24 :
Na rynku w Krakowie bawiło się 20 tys osób.
słabiutko !!!! i to za 4 miliony jak się okazało…
Czyli wyszło po 200 od osoby a gdyby dali po 50 na rękę to by mieli 80 tys ludzi i wszyscy byli by happy :woohoo:
To coś słaby marketing mają skoro jedna dziewczyna potrafiła zgarnąć 22 tys ludzi na ognisko na Skałkach Twardowskiego i to bez takich nakładów finansowych :laugh:
http://www.fakt.pl/organizatorka-ogniska-na-zakrzowku-skazana-na-grzywne,artykuly,433082,1.html
I jak wspomina kolega redaktor Mariusz Kuś :
„Genialne.TVP Kraków korporacyjnie promuje sylwestra we Wrocławiu. Nie wspomniawszy słowem o imprezie na krakowskim rynku.znak czasów? Czy już paranoja?”
. 
Attachments:
