2014-01-22 o 00:08
#138933
Gość
Wszystko ładnie, wszystko pięknie, doceniamy Słowaków, którzy nas zapraszają. Zapraszają, bo ubyło im bogatych turystów ukraińskich z różnych względów.
Ale nie jestem malkontentem.
Jedynie boli mnie dewastacja ekosystemu pod Łomnicą, którą odwiedzam od… wieeeelu lat. Dewastacja, która w żaden sposób się nie zwraca, I „to se ne vrati!”
Projektowi opierali się Słowacy długo, lecz tam, gdzie pojawia się wizja pieniądza – kończą się sentymenty.
Niech poniższe zdjęcie będzie symbolem „nowego” (nie tylko w Słowacji). 