2013-12-18 o 13:26
#138330
Moderator
Dzięki :laugh:
A ja mam dla Ciebie i dla rodziny, po pudełku czekoladek od Twoich znajomych z akcji w Bieszczadach :laugh:
Ania R. z Norwegii właśnie naprawia zdalnie uszkodzony komin by mikołaj się nie zaklinował lecąc z paczką 🙂
Jeżeli jeszcze ktokolwiek ma czas i ochotę dołożyć coś od siebie, to można przynosić do sklepu Alpamayo ul. Sławkowska 18 od 11.00 do 19.00 do piątku w południe gdyż kurier odbiera paczkę/ki o 15.00