2013-10-29 o 22:10
#137540
Moderator
LOT wprowadza na rynku polskim opłatę za płatność kartą kredytową przy rezerwacji biletu. Od 13 listopada opłata wyniesie 25 zł.
http://podroze.onet.pl/aktualnosci/lot-wprowadza-oplate-za-platnosc-karta/2re97
No żesz w mordę jeża…
może jeszcze kara za brak odliczonej gotówki i w konkretnych nominałach itp ?…
Nie ma się co dziwić że nas Niemcy po kolei wykupują bo nieudolni menadżerowie tak gospodarują majątkiem narodowym prowadząc firmy na dno…
Attachments: