2014-06-05 o 20:07
#141606
Moderator
Do Pikniku w Gorcach pozostały jeszcze dwa tygodnie, więc czas by rozpocząć dyskusje na temat dojazdu, tras itd.
Krzysiek (nick:narciarz) poprosił abym napisała, że on wybiera się szlakiem z Rzek w sobotę, trasa bardzo malownicza jak zachwalał, jeśli ktoś ma ochotę się do niego dołączyć to nie ma problemu.
http://szlaki.net.pl/sesja.php?id%5B%5D=240207&id%5B%5D=240979&id%5B%5D=241010&id%5B%5D=241027&id%5B%5D=240214&id%5B%5D=240191&id%5B%5D=240165&id%5B%5D=240202&skala=1&wyn=1#a
Numer telefonu do Krzyśka: 513 594 144