2014-06-13 o 15:04
#141769
Gość
Hej,
plan na trasę jest taki: wyjazd w sobotę rano do Lubomierza i start czarnym szlakiem na Kudłoń, potem żółtym na Turbacz i dojście czerwonym na Knurowską, gdzie mam nadzieję spotkam tłum ludzi z emblematami …

Attachments:
