2013-09-02 o 21:21
#136945
Gość
Po pierwsze to do wątku komercyjnego z tym.
Po drugie to pisała już o tym Marzena https://www.klubpodroznikow.com/forum/54-wtki-komercyjne/8892-oficjalne-wejcie-do-polski-24082013-wrocaw
po trzecie to balkandriver doda o dzień dobrym 😛