2013-09-03 o 23:55
#136948
Gość
kkasiek4 napisał:
Po pierwsze to do wątku komercyjnego z tym.
Ano właśnie, ale by to zrobić, należy się zalogować, czyli wstąpić do Społeczności, co nie przeszkadza niektórym „wpaść” na Forum dla 1 wpisu.
kkasiek4 napisał:
Po drugie to pisała już o tym Marzena
Jak wyżej – nie zalogowany nie widzi. Aby uwidział, trzeba itd….
kkasiek4 napisał:
po trzecie to balkandriver doda o dzień dobrym
Tu akurat carinka77 się wybroniła – „witam wszystkich lubiacych podroze!” – jestem usatysfakcjonowany 🙂 , chociaż …
… zero polskich znaków diakrytycznych!!! FUJ !
Plus – narrator prezentacji mówi już po polsku, z polską dykcją!
Minus – amwayowski klimat nadal pozostał, a czas zaangażowania słuchacza jest zaaaa długi.
BALKANDRIVER