Kolejny ruch Poczty pseudo Polskiej:
’Poczta w Kielcach odmówiła rozesłania druków o datkach za kolędę
[i]- Przed Świętami przekazaliśmy poczcie w Kielcach druki, oraz pieniądze na ich wysyłkę, została przygotowana umowa na ich wysłanie, ale nieoczekiwanie we wtorek zawiadomiono nas, że ta usługa nie będzie wykonana – mówi Małgorzata Marenin, przewodnicząca świętokrzyskich struktur Twojego Ruchu i prezes Stowarzyszenia „Stop stereotypom”, które tę akcję przygotowało.
– W naszej ulotce napisaliśmy, że gdy ksiądz przyjdzie po kolędzie, mieszkaniec może mu pokazać druk, że zamiast dawać kopertę z pieniędzmi, zobowiązuje się tą kwotą wesprzeć organizacje pomagające niepełnosprawnym dzieciom, ubogim rodzinom i samotnym matkom. Przy tym nie wskazaliśmy żadnej konkretnej organizacji, wybór należy do ludzi, komu chcą pomóc.[/i]
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/poczta-w-kielcach-odmowila-rozeslania-drukow-o-datkach-za-kolede/vxrez
Szkoda słów na kretynów…