2013-09-01 o 03:32
#136915
Gość
Jak widzę – wilk nadal syty, a owce padają~!!!
No i niech ktoś mi powie, że bez kałacha nie rozwiąże się polskich problemów!!!
Jak mawiał nieoceniony kabaret – „lać w mordę, pruć flaki!”
Problem jest taki, że jakby takiemu fiakrowi każdy turysta „wypłacił” z liścia, lub, lepiej , z buta – on (turysta) by odpowiedział za uszkodzenie kretyna, ale odpowiedział by prawnie, jak za uszkodzenie człowieka!!!
Zastanawiam się, jak ten goralenvolk sprowadzić do pozycji spod parteru!!!???
BALKANDRIVER