2014-05-30 o 13:13
#141465
Gość
Kraków jest wiecznie rozkopany. O ile kiedyś przyjdzie czas, ze wszystkie drogi będą w dobrym stanie i nie będą nic remontować, tpo z wyjątkiem centrum miasta, gdzie są wąskie uliczki, powinno jeździć się całkiem przyjemnie. Jednak dopóki się to nie skończy, to będzie problem.
W Gdańsku nie byłem, ale Katowice rzeczywiście są o niebo lepsze i prawie nie czuć korków.