2013-12-19 o 03:11
#138369
Gość
Alior jest ok, ale to nie jest tak, że za nic się nie płaci. Płaci się za kartę, a opłata za nią co chwilę się powiększa… Ale nie o tym jest temat 🙂
Faktycznie wymiana walut przez internet jest coraz bardziej popularna, można na tym trochę zaoszczędzić. Ja akurat wymieniałem pieniądze w taki sposób raz, gdy w wakacje jechałem do Hiszpanii. Co prawda poprzez inną platformę – www,walutobox.pl – ale też byłem zadowolony i przed kolejnym wyjazdem też z tego skorzystam.