2014-06-16 o 14:31
#141829
Gość
Cześć
Mam zamiar wyruszyć w piątek z Rabki-Zdroju (do R-Z busem z Krakowa) czerwonym szlakiem wejść na Turbacz ew. jeśli siły pozwolą zahaczyć o Suhorę 😉 Dzwoniłem dziś do schroniska na Starych Wierchach, pan powiedział, że nie ma nawet gleby (dziwne, no ale…), a na Turbaczu jeszcze jedno miejsce zostało, a z glebą nie ma problemu, ja wybrałem glebę (ach ci studenci… 😉 ). Na sobotę i niedzielę planu jako takiego nie mam.
Jeśli ktoś chciałby się dołączyć od piątku, to jak najbardziej.
Kuba
Pozdrawiam