2014-06-12 o 17:21
#141749
Gość
Dobra rada na tym szlaku za Lubaniem zapewne leży dużo drzew zobaczycie przy zejsciu z lubania przechodziłem ten odcinek teraz na Kieracie w tym roku nie wydaje mi się aby już posprzątali miejmy nadzieję ze się mylę ale miłej trasy i nie podajcie się bo czasem na szlaku bywa różnie 🙂
Ps. A co do worków to Admin zapewne napiszę