2014-06-19 o 18:29
#141912
Moderator
Jutro o 12 ruszam z Justyną i Karoliną no i z koszulkami :laugh:
wiec na 14.00 meldujemy się kolejną grupką.
Gosia i Paweł (batonik) są już na miejscu od wczoraj a rano ruszyli w stronę Gorczańskiej Chaty i są na szlaku. Pierwsze info od nich z godz. 14.20
„Pozdrawiamy spod Bulandowej Kapliczki. Pięknie jest. Na terenie GPN śmieci mało, jak na razie”
. 
Attachments:












