2014-05-20 o 00:41
#141163
Gość
Cóż tu komentować i znowu udana akcja – to już staje się nudne 🙂 .
Całe szczęście, że Albin „Prezes” dał się przekonać i pojechał pomimo narzekania i czarnowidztwa. Wielka tu moja zasługa – mam do pogody szczęście :laugh: Fotki pozostawiam prócz jednej bez komentarzy – Albin jak to on w pewnym momencie zaproponował naszej czwórce przekopanie łaty śnieżnej w poszukiwaniu śmieci – z wyrozumiałością i stoicyzmem pozostała trójka Krzychu, Rafał, Paweł, z pełną radością w głosie dała odpór propozycji i powiedziała – NIE !

Attachments:

