2014-05-04 o 01:17
#140666
Gość
Hej,
wybieram się na Babią, z zamiarem noclegu w namiocie, a wracając włączam się do akcji „Czyste góry…”.
Nie myślałem jeszcze o wyborze szlaku, ani kwestii dojazdu…może się z kimś załapię 🙂 .
Planuję jechać w sobotę, o odpowiedniej porze 🙂 , z Krakowa.
Pozdrawiam