2014-05-12 o 19:57
#140931
Gość
Ja wybieram się być może jeszcze w piątek – zależy od tego jak będę pracował – na Halę Krupową lub w sobotę od razu Krowiarki. W planie mam Perć Przyrodników i czerwony szlak na Diablak.
Czy zabiorę samochód będzie zależało od potrzeb. Na razie nie ma sensu żebym jechał sam.