2019-04-13 o 01:46
#153386
Gość
[quote=”adik356″ post=15104]Witam, co sądzicie o wykorzystaniu programu do faktur https://wfirma.pl/program-do-faktur-online w biurze podróży? Sądzę, że taka samodzielna księgowosc może się opłacic. Mamy w każdej chwili do niej dostęp. A Wy co uważacie?[/quote]
Ja tak samo jak poprzednik, korzystam z https://wfirma.pl/ i wszystko sobie chwale 😀 Tak wiec nie masz co się zastanawiać tylko śmiało korzystać, pamietaj o tym co napisała mokabeska, teraz mają niskie ceny, nie wiem jak długo tak zostanie 😀