2014-06-18 o 03:38
#141874
Gość
Nasze obszerne i skomplikowane analizy GIS-owe wykazały że 14.00 faktycznie jest najlepszą porą na spotkanie na Turbaczu 🙂 a i ekipa z Ochotnicy penie trochę pobłądzi i dołączy, bo razem zawsze raźniej 😉
No to oby nasze tracki połączyły się w jeden na Turbaczu! 🙂