2014-06-17 o 17:22
#141865
Moderator
Przypominam, że chętni powinni zarezerwować sobie obiady, jeśli będą chcieli je jeść na Przełęczy. Będę dzwonić wieczorem w tej sprawie na Przełęcz Knurowską, dostałam już kilka zgłoszeń, jeśli ktoś jeszcze jest chętny proszę o kontakt, a zamówię wszystkie razem. Podawajcie mi na jaki dzień, kto zamawia i ile obiadów.
Kontakt do mnie przez forum, e-mail: [email protected] lub nr tel: 514044805.
Dla przypomnienia śniadanie 10 zł, obiad 15 zł.