2014-06-12 o 14:02
#141745
Gość
Cześć wszystkim, chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik na forum 🙂 . Mam pytanie techniczne co do akcji. Planujemy w dwie osoby przejść trasę z Kluszkowiec, lub z Krościenka. Czy wcześniej, w piątek powinienem zgłosić się na przełęcz Knurowską po jakieś wskazówki/informacje organizacyjne/worki na śmieci/itp? Czy po prostu wygląda to tak że wychodzimy w góry, mamy jakieś swoje wory na śmieci do których zbieramy to co wala się przy szlaku i wszystko to przynosimy na Przełęcz Knurowską pod wieczór?