2014-05-26 o 13:33
#141394
Moderator
Kraków wycofuje się z walki o igrzyska – taką informację podała Monika Chylaszek, rzecznik magistratu.
Zimowych igrzysk olimpijskich w Polsce nie będzie. – Musimy wycofać kandydaturę, bo to jest jeden z fundamentalnych warunków, jakie stawia Międzynarodowy Komitet Olimpijski: poparcie społeczne
Teraz jeszcze tylko czas na ciche premie dla niedoszłych organizatorów :woohoo: