2014-04-14 o 16:30
#140362
Gość
Wiedeń jest niesamowity, zwłaszcza w swojej aktywności. Kiedyś czytałam o akcji ze spotkaniem interpretatorów twórczości Ludwiga von Beethovena i Franza Szuberta, świetna inicjatywa 🙂
http://podroze-forum.pl/wycieczka-sladami-franciszka-jozefa-i-sissi-t3095.html