2014-02-24 o 01:35
#139572
Gość
Ciężko pisać o sobie ale skoro już zacząłem to oprócz codzienności związanej z pracą to w wolnych chwilach czasami jeżdżę na rowerku, czasami na rolkach, jak jest okazja to trochę maszeruję po górach ale najczęściej wolny czas spędzam nad wodą łowiąc rybki:)