2014-01-06 o 14:12
#138704
Moderator
Witaj Magdo.
13 stycznia będzie slajdowisko właśnie o Amazonii http://klubpodroznikow.com/slajdowiska/1782-trzy-kolory-wod-amazonii
Myślę że przy okazji tego tematu pojawią się i inni zainteresowani wyjazdem w ten rejon.
Wydarzenie na Facebooku jest https://www.facebook.com/events/447055322073304/
i tam także dodamy Twój temat poszukiwań kompanów.
Życzymy powodzenia w realizacji celu.