2013-12-04 o 18:33
#138063
Moderator
Może ma to jednak związek z ochroną. Świstaki, które hibernują, obudzone przez szanownego narciarza nie mają szans na przeżycie, niedźwiedź sobie poradzi, świstak nie. I tak większość świstaków zimuje po stronie Słowackiej.
Cena ceną, ale kto będzie chciał to i tak będzie zjeżdżać z Kasprowego, może będzie mniej tych ludzi. Nie ma co porównywać z Francją czy Austrią, tam są duże obszary, ale nowe wyciągi nie są już budowane, obowiązuje zakaz w poszczególnych miejscach