2013-08-29 o 14:25
#136875
Gość
Gorogh napisał:
. Mają ogromny park linowy i szczerze przyznam, że złapałem zajawkę na takie klimaty. Stąd poszukuję informacji na ten temat.
Fajny park linowy z najwyższymi tyrolkami w PL jest w Złotym Stoku.
http://www.skalisko.eu/index.php
Przy okazji zachęcam wdepnąć do kopalni złota-boska!