- Ten temat ma 3 odpowiedzi, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 16 lat temu przez .
Wyświetlanie 4 wpisów - od 1 do 4 (z 4 w sumie)
Wyświetlanie 4 wpisów - od 1 do 4 (z 4 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
„Kajakiem przez Polskę” czyli Michał w kajaku na Wiśle już wyruszył.
https://www.klubpodroznikow.com/component/content/article/43-rekomendowane/634-kajakiem-przez-polsk
a tu jego bierzące relacje i aktualna lokalizacja:
http://www.splywam.pl/relacja.php
po zakończeniu przygody na Wiśle Michał przygotuje i pokaże w klubie slajdowisko poświęcone tej wyprawie.
Odważny jest….przy tym zagrożeniu powodziowym to trochę ryzyko…
Ale trzymam kciuki i mam nadzieję że dopłynie cały i zdrowy! :laugh:
Wczoraj Michał dopłynął do Bałtyku a tym samym osiągnął cel wyprawy!!!
Informacja z dnia 23.06.2010 | 11:01
Jestem nad morzem! Cel osiągnięty w 13 dni! Dziękuję bardzo sponsorom, osobom które pomagały mi podczas spływu, tym którzy śledzili całą wyprawę no i przede wszystkim Kasi, która koordynowała cały projekt. To też Wasza zasługa, że tu jestem. Dziękuję jeszcze raz i… do zobaczenia!
pełna relacja ze spływu na jego stronie :
http://www.splywam.pl/relacja.php
gratulacje
Gratulacje!
Teraz czekamy na slajdy z wyprawy 😉
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.