2020-09-25 o 03:27
#153699
Moderator
Mafijne praktyki PKP to jak widać już norma, i Intercity śmieje się klientom w twarz.
Pasażer z Łodzi za bilet bilet w drugiej klasie z Wrocławia do Goleniowa zapłacił 197 złotych. Normalna cena to 67 zł
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/zaplacil-130-zl-wiecej-za-bilet-dokladnie-czytalem-regulamin-i-czuje-sie-oszukany/qepkjzb
niestety takich przypadków jest znacznie więcej i nie ma widoków na poprawę…