2013-12-05 o 03:41
#138071
Gość
Wydaje mi się jednak że jedynym celem jest mamona. Gdyby chodziło o świstaki mówiono by o cenach ok 250-300 zł za dzień a nie 135 zł. Większość z Nas (którzy jeździli na Kasprowy) i tak będą tam jeździć.Trafnie zauważyłaś:” Cena ceną, ale kto będzie chciał to i tak będzie zjeżdżać z Kasprowego” 300 zł było by zaporą a tak?- zmieni się tylko systematyczność. Jestem laikiem jeżeli chodzi o ochronę środowiska, ale wydaje mi się, że świstaka tak samo może „zbudzić” 200-stu narciarzy/snowboardzistów jak i 400-stu.