Po żenującej konferencji prasowej, gdzie publicznie ośmieszyła się pani Marczułajtis twierdząc, że skoro wydaliśmy już tyle pieniędzy, to nie możemy się wycofać. Pozostali także tłumaczyli się jakby coś brali przed konferencją…
media tak to komentują:
TVN:
http://www.tvn24.pl/krakow,50/prezydent-krakowa-chce-referendum-ws-igrzysk,410921.html
Dziennik Polski:
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3377045,zio-2022-prezydent-krakowa-chce-referendum,id,t.html
Gazeta Krakowska:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3376797,igrzyska-w-krakowie-prezydent-chce-referendum,id,t.html
OnetSport:
http://eurosport.onet.pl/zimowe/jacek-majchrowski-chce-referendum-ws-igrzysk-w-krakowie/721rq
Przegląd Sportowy:
http://www.przegladsportowy.pl/igrzyska-olimpijskie,jacek-majchrowski-chce-referendum-w-sprawie-zio-2022-w-krakowie,artykul,429411,1,969.html