2014-01-10 o 01:25
#138754
Moderator
Wyprawa Barefootowa wyjeżdża w niedzielę o 5.32 z Krakowa.
po dotarciu na parking Palenica Białczańska maszeruje do Wodogrzmotów i Roztoką do 5 Stawów
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to do schroniska dotrą około 10.00
Trzymajcie kciuki!!!
po dotarciu na parking Palenica Białczańska maszeruje do Wodogrzmotów i Roztoką do 5 Stawów
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to do schroniska dotrą około 10.00
Trzymajcie kciuki!!!
Wszyscy zostaną poczęstowani
GRZAŃCEM Z WINA CZERWONEGO I ….. BIAŁEGO
Pyszne, słodkie i pachnące
Barefoot- na tropie dobrej zabawy!