2014-01-14 o 14:21
#138812
Moderator
A to miły mail od Kuby Terakowskiego
[i]
„Hej, hej!
To REWELACYJNA kwota! Nigdy, w historii Karpackich Finałów WOŚP nie udało się zebrać aż tyle, z licytacji prowadzonej w jednym schronisku! Gratuluję Wam wręcz z zapartym tchem! Cieszę się i dziękuję bardzo za całe Wasze niesamowite zaangażowanie.
Pozdrawiam serdecznie!
Kuba Terakowski – koordynator Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
http://www.orkiestra.e-beskidy.com „[/i]