2013-08-30 o 01:37
#136899
Gość
Pochylam się nad ludzkim nieszczęściem, nad tymi, którzy doznali przemocy, zginęli, a uwierz mi, sporo takich miejsc widziałem i dlatego dość subiektywnie i bardzo wybiórczo podchodzę do tych tematów i zawsze selektywnie je oceniam.
Aż chyba to zobaczę, ale na pewno nie w weekend 🙁
Postaram się być obiektywny, ja na Bałkanach 🙂
BALKANDRIVER