2014-02-11 o 21:15
#139304
Gość
Z Internetowych kantorów nie korzystałam i raczej nie skorzystam – istnieje pewne ryzyko. Jeśli o mnie chodzi – w moim mieście jest kilkanaście kantorów,zwiedzam prawie wszystkie i wybieram ten najbardziej korzystny dla mnie,a po drugie zawsze idzie się dogadać z jego pracownikiem,bo wiadomo komu zależy na kliencie idzie mu na rękę,bo wtedy często będzie do niego wracał.