2014-06-17 o 14:16
#141864
Moderator
Podróżniczko, zapraszamy do nas a to zupełnie obok. Atmosfera, widoki na Tatry, ognisko, gitary i super zabawa :laugh:
A noclegi mamy u naszych gospodarzy po 20 zł lub opcja namioty.
Tu jest cały opis imprezy: https://www.klubpodroznikow.com/akcje-eko/131-sprzatanie/1830-czyste-gorce-2014
i dyskusje w temacie na forum: https://www.klubpodroznikow.com/forum/60-czyste-gory-czyste-szlaki/10646-czyste-gorce-2014-piknik-i-ognisko-w-gorcach?limit=6&start=18