2014-01-14 o 16:24
#138820
Gość
BALKANDRIVER napisał:
haha balkandriver cóż za elokwentna riposta :side:
Swoją drogą szkoda że Słowacy dalej nie wpadli na pomysł wprowadzenia winiet dobowych. Zdarza mi się jeździć na deske na Słowację i mało kiedy widuje auto na polskich blachach z winietą. W sumie matematyka jest prosta, brak winiety skutkuje mandatem w wysokości jej podwójnej wartości + obowiązek jej wykupienia. Jednodniowym turystom jeżdżącym na przygraniczne tereny(gdzie jest zaledwie kilkunastokilometrowy odcinek płatnej drogi) opłaca się ryzykować. Po wprowadzeniu winiety za 1-2 euro, gra nie była by warta nerwów.