2013-10-26 o 16:47
#137494
Gość
… paranoja!!! Nocleg kochani tatromaniacy spędźmy na szlaku (co jest zabronione). A jak już zziębniecie i zastanie WAS chłodna noc to „możecie” liczyć na jakimś cudem schwytany transport do Zakopca. Walcie jak w dym do Domu Turysty na Krupówkach ………….. (o sorki – też zamknięty) PTTK – … paranoja!!!
KUBA