2014-02-15 o 19:51
#139379
Moderator
Trzeba przyznać że na tej budowie ruch jak nigdzie indziej.
Jeszcze przed świętami zaczęły się nieskoordynowane wymiany wszelakich instalacji i w wielu miejscach 3 a nawet 4 raz kopią w tym samym miejscu (wcześniej ubijając i zalewając asfaltem)
Zapewne tak przewiduje harmonogram wypłat za faktury :laugh:
Brak zimy pozwala na swobodne działania.