2014-03-19 o 17:09
#139947
Moderator
Nigdy wszystkim nie dogodzisz, albo remont będzie trwał 5 lat, albo ktoś musi cierpieć… Ja przeżywam już od roku budowę apartamentowca naprzeciwko i też czasami panowie pracują w nocy, jak zbliża się jakiś termin, ale w lipcu się wyprowadzam, bo chyba będzie powstawał jeszcze drugi obok..