2014-05-30 o 12:26
#141460
Moderator
Po nocnym spadku temperatury poniżej zera, szlaki w wielu miejscach są oblodzone. Po wysokich temperaturach i szybkim topnieniu śniegu oraz po deszczach, jest duża wilgotność i praktycznie każdy kamień jest oblodzony.
O poślizgnięcie i upadek nie trudno.
.
Czwartkowy wieczór
Attachments: