2013-09-06 o 12:44
#136958
Gość
Jak coś to mam jeszcze 2 wolne miejsca w bryce na dziś.
Wyjazd dzisiok z Borku Fałęckiego ok. 17.
W drodze powrotnej (niedzielne popołudnie) wolne 1 miejsce, bo do ekipy dosiada się ZKarola.
Jak coś to info dajta tu albo tyr 602 245 165.