2014-04-16 o 19:41
#140384
Moderator
W górach przy dłuższych wędrówkach czy sytuacjach tego wymagających, stosowane są żele energetyczne dostępne w wielu sklepach z suplementami.
Rozmawiałem w sobotę m.in. o tym i jego rada jest prosta a zarazem skuteczna.
Tak przyzwyczajać organizm by wytrzymywał niedobór i aby w sytuacjach naprawdę kryzysowych, nie było szoku dla organizmu.
Jak się pije co chwilę czy często coś podgryza, to tak organizm będzie się domagać cały czas.
Gdy organizm będzie przyzwyczajony do długich przerw, to tak będzie gospodarował zapasami by wystarczało na dłużej.
Podobnie jest z … sikaniem 🙂