2014-04-04 o 12:10
#140186
Gość
Niestety planowane jest wyburzenie tej kamieniczki 🙁 ogromna szkoda- prawdopodobnie w obecnej sytuacji ekonomicznej nikt nie zdobędzie się na renowację i ratowanie ginących ponad 100 kamienic. Reszta ulicy w obiektach współczesnych, nie ciekawych bez duszy i wyrazu. pozdr