2013-12-30 o 13:44
#138559
Moderator
Niestety, dla tych którzy nie zareagowali od razu, przykra wiadomość. Nie ma już szans na jakiekolwiek wolne miejsce choćby stojące przy barze. Po naszej informacji na forum, telefon rozgrzał się do czerwoności i wszystkie miejsca rozeszły się błyskawicznie.
Jeżeli będziecie jednak na koncertach na rynku, spotykamy się o 23.45 (przed wejściem do Pałacu pod Baranami) by wspólnie powitać Nowy Rok i zobaczyć mega pokaz sztucznych ogni.
Program koncertów na ogromnej scenie:
http://klubpodroznikow.com/forum/28-maopolskie/9816-super-sylwester-na-krakowskim-rynku#9816