2014-04-20 o 21:44
#140425
Moderator
Na obrzeżach parku, w miejscu ogródków działkowych mają stanąć bloki. Po drugiej stronie parku w planie jest wioska olimpijska pod ZIO.
Oba pomysły są debilne to fakt bo zniszczą jedyny park dla dziesiątek tysięcy okolicznych mieszkańców. Niemniej jednak, stan w jakim obecnie znajdują się te ogródki to tragedia. Należało by zlikwidować sypiące się budy i dosadzić więcej drzew.
. .
Czy ktoś liczy na to że znowu bujna zieleń wszystko zasłoni ?
Widok od strony ul. Lema i Hali Arena Kraków
Od strony Ogrodu Doświadczeń alejki są ładnie remontowane.
A wszystko tuż obok, za ścianą zieleni
Attachments: