2014-06-20 o 13:18
#141931
Moderator
Kolejny wypadek. Tym razem śmiertelny.
Jak podaje RMF
Na Pośrednią Grań, wysoki szczyt w słowackich Tatrach, wybrało się trzech polskich turystów.
Pogubili się w czasie schodzenia. Jeden z nich poszedł szukać drogi. W wyeksponowanym terenie poślizgnął się i spadł o około 40 metrów.
(Szymon 30 latek)
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wypadek-w-slowackich-tatrach-zginal-polski-turysta,nId,1445904#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
.
Attachments: