2014-01-21 o 23:51
#138930
Gość
Viaggio napisał:
Wszystko zależy czego tak właściwie się oczekuje. Zawsze można zabrać mały namiocik i rozłożyć się na plaży. Będzie najtaniej 😉
Dokładnie.
Można np. w centrum Warszawy mieszkać w iluś gwiazdkowym hotelu, w hostelu, a można i w namiocie. Poważnie – mam takie miejsce, że rozbijałem mały namiocik dla siebie, z widokiem na Pałac Kultury w oddali. I nikt nie przeganiał, bo miejsce niby w centrum, a zakamuflowane 🙂
A już ze spaniem w samochodzie nie ma żadnego problemu.
BALKANDRIVER