Część z nas ma w planie dotarcie do schroniska na Hali Krupowej już w piątek. Wieczorne ognisko lub jak kto woli grill z rusztu nad ogniskiem i nocleg w schronisku. Leniwa sobota w okolicach schroniska i popołudniowe przejście przez Halę Śmietanową i krowiarki na Babią Górę, by zdążyć na zachód słońca.
………………………..
Po ochach i achach na wschodzie słońca ruszamy jeszcze niewybranym szlakiem w dół i sprzątamy szlaki. Docieramy do innych pojazdów by dotrzeć do naszych :laugh: i wzajemnie
Dokładny rozkłady jazdy dojazdu w okolice wyjścia na Halę Krupową i Krowiarki
http://www.krupowa.pttk.pl/index.php?modul=niusy&id=14
Ruszymy prawdopodobnie z Sidziny (z przystanku „Sidzina Wielka Polana” – 1.15 godz.do schroniska. lub Skawicy (1.15 godz ze Skawicy Suchej Góry,
Jeżeli ktoś zechce iść innymi szlakami to można wybrać :
http://www.krupowa.pttk.pl/index.php?modul=niusy&id=3
W sobotę idąc na Babią mamy ok 5 h marszu
Kalkulator szlaków
http://www.szlaki.net.pl/beskid_zywiecki.php
Tak było przed 2 laty na Hali Krupowej
https://www.klubpodroznikow.com/forum/43-gory-i-wspinaczka/5343-wiosenny-weekend-na-hali-krupowej-prolog?limit=6&start=12